Wyposażenie kuchenne (cannon bolt, frytkownica, gofrownica)

wyposażenie-kuchni

Pomoce do kuchni i dla domu stają się coraz bardziej rozwinięte i popularne. Ułatwiają nam wiele czynności. Dzięki nim możemy zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Warto wejść w posiadanie przyrządów ułatwiających nam funkcjonowanie.
Warty polecenia w tym temacie jest Cannon Bolt. To przyrząd, który eliminuje ryzyko zranienia Twoich palców przy wbijaniu gwoździ młotkiem i tego, że będą Cię bolały ręce po użyciu zszywacza ręcznego. To połączenie młotka i zszywacza jest urządzeniem elektrycznym. Pozwala trwale łączyć różne materiały takie jak nylon, tworzywa sztuczne, wykładziny gumę, aluminium i drewno.
W kuchni niezawodną pomocą jest frytownica MPM.
Jak każdy przedmiot tej firmy reprezentuje najlepszą jakość. Wyposażona jest w zbiornik na olej, który można wyjąć i ma specjalną powłokę przeciw przywieraniu. Poza tym łatwy do wyczyszczenia filtr, regulowany termostat, który pozwoli indywidualnie regulować stopień wysmażenia. Dzięki frytownicy MPM poza frytkami możesz usmażyć również udka z kurczaka, rybę lub pączki. Pojemność zbiornika na olej to nawet 2 litry, jednorazowo można przygotować kilogram frytek, regulacja temperatury sięga 190°C. Konstrukcja frytownicy umożliwia wygodne odsączanie tłuszczu. Urządzenie ma lampki sygnalizujące podłączenie do sieci i osiągnięcie temperatury, na którą je ustawiliśmy. Frytownice MPM są łatwe w czyszczeniu i szczelne.
Gofrownica MPM posiada obudowę ze stali nierdzewnej. Można w nim przygotowywać dwa gofry jednocześnie. Gofrownice tej firmy są wyposażone w powłokę zapobiegającą przywieraniu i termostat regulujący temperaturę pieczenia. Dzięki lampkom kontrolnym sprawdzisz, czy przyrząd jest podłączony do sieci i zauważysz, kiedy gofry będą gotowe.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*