Wewnętrzne kabiny dla palaczy

palacz

Powszechna wiedza o szkodliwości palenia nikotyny wciąż nie powstrzymuje wielu osób przed nałogiem palenia papierosów. Duża część palaczy traktuje palenie jako formę relaksu i sposobu na odstresowanie się, co najlepiej widać podczas południowych przerw w pracy, kiedy to pod budynkami biur i urzędów roi się od pracowników skupionych wokół popielniczki.

kabina dla palaczyW zależności od formy i miejsca pracy, niektórzy pozwalają sobie na częstsze przerwy związane z koniecznością zapalenia papierosa. Czas poświęcony na wyjście na zewnątrz, wypalenie papierosa i powrót na stanowisko pracy może trwać nawet kilkanaście minut, co z pewnością negatywnie wpływa na wydajność pracy pracownika i powoduje niezadowolenie przełożonego. Wprowadzenie całkowitego zakazu palenia nie jest jednak dobrym pomysłem, gdyż może powodować stres u nałogowych palaczy i niechęć do pracodawcy. Lepiej wybrać więc rozwiązanie kompromisowe i zainstalować w budynku palarnię.

Specjalne kabiny dla palaczy są prostymi i estetycznymi konstrukcjami, całkowicie ognioodpornymi, które zawierają specjalny filtr eliminujący dym, dzięki czemu nie trzeba ich podłączać do systemu wentylacyjnego. Taka kabina skraca czas przerwy na papierosa, gdyż pracownik nie musi wychodzić na zewnątrz. To również dobre rozwiązanie dla urzędów, gdzie korzystającymi z kabiny są petenci.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*