Szlachetne zdrowie.

psychoterapia2

Każdy zna wartość życia w pełnym zdrowiu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ból, nawet ten lekki powoduje dyskomfort i utrudnia codzienną egzystencję. A kiedy ból staje się nie do zniesienia, wtenczas idziemy do lekarza. Ból jest potrzebny, ponieważ informuje nas, że z naszym organizmem dzieje się coś niedobrego i natychmiast musimy temu zaradzić. Ból psychiczny i cierpienie psychiczne mogą być równie dotkliwe.

Dlaczego więc tak bardzo boimy się psychiatry? – istnieje w naszym społeczeństwie krzywdzące przekonanie, że jak ktoś chodzi do psychiatry, to jest z nim już bardzo źle. Dlatego w zachowaniach Polaków utarło się unikanie tychże lekarzy za wszelką cenę. Tym czasem depresja to też choroba, którą można, a nawet trzeba leczyć, ponieważ pozostawiona samej sobie powoduje groźne następstwa, z samobójstwem włącznie.

psychoteriapia3

Psycholog w Krakowie to profesjonalny zespół specjalistów z dużym doświadczeniem – wiele chorób i zaburzeń psychicznych leczy się poprzez psychoterapię, czy to społeczną czy indywidualną. Nasi psycholodzy mają doskonałe przygotowanie zawodowe i służą pomocą. W jakich przypadkach możesz się z nami skontaktować? Kiedy Twoje związki nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, jeśli nie umiesz zintegrować się z grupą, a wszelkie sytuacje społeczne budzą Twój niepokój, jeśli przeżywasz żałobę lub rozstanie z bliską osobą, a także w wielu innych problemach, z którymi nie umiesz poradzić sobie sam. Problemy z potencją wykazuje bardzo duża liczba mężczyzn. Jest to problem nader wstydliwy, dlatego tak rzadko się o nim mówi. Jeśli to także Twój problem, z pomocą przychodzi seksuolog w Krakowie. Odpowiednia farmakoterapia, a niekiedy również psychoterapia potrafią zdziałać cuda. Niekiedy potrzebne jest długie leczenie. Niekiedy jednak wystarczy zwykła rozmowa z partnerką, aby pozbyć się problemu. Przyjdź do nas i przekonaj się sam.

psychoterapia1

Psychiatra w Krakowie (http://www.salvate.pl/) zajmuje się leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych różnego pochodzenia – przychodzą do nas pacjenci z otępieniem starczym, depresją, zaburzeniami lękowymi, zespołami stresu pourazowego, schizofrenią różnych typów, zaburzeniami osobowości i wieloma, wieloma innymi schorzeniami. Cechuje nas duże doświadczenie oraz indywidualne, pełne empatii podejście do pacjenta. Psychiatra to lekarz jak każdy inny. Jeśli cierpimy z powodu bólu fizycznego czy choroby organicznej, nie wstydzimy się sięgać po pomoc. Nie ma zatem potrzeby wstydzić się cierpienia psychicznego. W życiu są różne chwile – czasami lepsze, czasami gorsze. Jesteśmy przy Tobie, jeśli życie staje się nie do zniesienia.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*