Systemy rezerwacji i aplikacje mobilne hoteli

apka2

Profesjonalne systemy rezerwacji hotelowej i aplikacja mobilna dla hoteli zapewnia ilumioapp, ponieważ zajmuje się sprawnym zajęciem się klientem oraz najszybszą obsługę. Jest ten program także zaawansowany techniczne, iż pozwala na bezprzewodowe wysyłanie treści na przykład z telefonów czy też z innych urządzeń na obraz telewizora.

Również jest ten program bardzo łatwy w obsłudze i instalacji, sprawdza się również wręcz idealnie w salach konferencyjnych. Jeżeli chodzi właśnie o aplikację, to jako jedyna jest bardzo zaawansowana do obsługi hotelarskich, która jest dostępna na wszystkie urządzenia mobilne, którą można pobrać ze strony internetowej czy też z App store i sklepu Play. Ten system pozwala budować bardzo dobre relacji pomiędzy klientami a całym hotelem jak i również można dokonać rezerwacjo on-line, która jest dostępna na każdym etapie począwszy od zameldowania i rezerwacje po wymeldowania i dostosowywanie preferencji.

apka3

Również ten system jest doskonały jeżeli chodzi o kontrolę dostępu do danego hotelu. System przede wszystkim rekomendowany jest dla hoteli takich jak Resort, które posiadają szeroki wachlarz usług oraz atrakcji na całym terenie hotelu. Najważniejsze dla każdego powinny być także funkcje aplikacji i do nich należą: preferencje gościa (na przykład dostosowanie klimatu do klienta jeżeli chodzi o odpowiednią temperaturę w pokoju czy rozmiar szlafroka), dostosowany marketing (kampanie reklamowe oparte o zachowanie klienta), rezerwacje pokoi i usług hotelowych (na przykłada masaż lub SPA), nawigacja, dobrze rozwinięta komunikacja, kalendarz pobytów oraz promocje i aktualności.

Można także zapytać na stronie internetowej czy aplikacji hotelarza o różne czynności, czy też dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego systemu. Wszystko zaprogramowane jest bardzo czytelne i przejrzyste, nie ma wątpliwości do tego, że coś źle jest zrobione i wszystko działa bardzo szybko. Aplikacja czy też strona jest idealnie ułożona, aby skupić się na tym czego chcemy się w danym momencie dowiedzieć. Ilumioapp.pl – programy hotelowe można jak najbardziej polecić wszystkim hotelom, które jak najbardziej są ekskluzywne, zapytać się również można czy jest możliwość zrobienia uroczystości, co jest dla dzieci i wiele innych rzeczy. Możliwością jest także zobaczenie w jakich cenach oferowane są różne usługi, czy jak urządzone są dane pomieszczenia. A co wielkim jest zaskoczeniem to możliwość szybszego zarezerwowania pokoju takiego jakiego byśmy chcieli w bardzo prosty i miły sposób, wiedząc że tam na przeciwko są wyspecjalizowane osoby, które jak najbardziej dobrze wykonują swoją pracę.

apka4

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tyn systemie to można wejść na stronę internetową www.ilumioapp.pl i poczytać jak to wszystko wygląda, co można zamówić, co nas będzie czekało po przyjeździe do hotelu oraz zadać pytanie menagerowi oraz jaki hotel posiada produkty.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*