Styl na wyciągnięcie ręki.

plant7

Wyobraź sobie tę scenę. Jest wieczór. Ciepłe powietrze lata powoli ustępuje miejsca jesiennym wiatrom. Idziesz chodnikiem, ubrany w lekką kurtkę i długie spodnie. Drogę oświetla Ci blask ulicznych latarni. Zmierzasz do celu pewnym i zdecydowanym krokiem.

Nagle podbiega do Ciebie młoda kobieta. Na oko ma jakieś dwadzieścia pięć, może trzydzieści lat. Jest bardzo ładna. Ma delikatne rysy, pełne usta, rozpuszczone włosy. Ubrana jest w sukienkę, a na nogach ma zgrabne buty na obcasie. Wygląda na zmartwioną.

drewniany12

Kiedy się zbliża, zadaje Ci pytanie o godzinę. Mówi, że przed chwilą jacyś mężczyźni ukradli jej torebkę, w środku były klucze, portfel, telefon. Jest przejęta i zdenerwowana. Mówi, że miała się tu spotkać z mężczyzną na randkę w ciemno, a teraz obawia się, że to była pułapka tylko po to, by ktoś mógł na nią napaść.

Wyciągasz rękę i podwijasz rękaw. A tam na Twoim nadgarstku widnieje oznaka stylu i elegancji. Bo zegarki na rękę męskie nigdy nie wyszły z mody. A zegarki drewniane to klasa sama w sobie. Dumnym głosem mówisz jej, że dochodzi dwudziesta. Proponujesz, że zadzwonisz na policję i odprowadzasz ją na najbliższy komisariat. Po czym odchodzisz i zmierzasz dalej ku swoim sprawom.

drewniany16

Twoją głowę zajmują ciekawe myśli. Zegarki z Polski Plantwear – dzięki nim każdy dzień z Twojego życia wygląda niczym scena ze starego, dobrego filmu. Ujęły Cię już dawno fantastycznym designem i świetnym wykonaniem. Dziś nie wyobrażasz sobie bez nich życia. Sprawdź ofertę zegarków Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/

Zastanawiasz się jeszcze, co stanie się z tą młodą kobietą. Czy rzeczywiście trafiła na oszusta? A może jej ukochany czeka na nią gdzieś, próbuje się dodzwonić na skradziony telefon i pewnie pomyśli, że oto kolejna kobieta złamała mu z zimną krwią jego delikatne serce. A może jeszcze się odnajdą? Spotkają się w tym samym parku, ale innego dnia o innej porze. A może tym razem on odbierze ją spod domu, by już nigdy więcej nie spotkało ją nic złego i by zawsze była bezpieczna? Co się z nimi stanie? To się okaże. Na wszystko jeszcze przyjdzie czas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*