Sposoby aranżacji łazienek

original_Catherine-Frank-tranquil-neutral-bathroom.jpg.rend.hgtvcom.966.725

Remontując lub urządzając nowy dom, wiele osób ze szczególną uwagą podchodzi do zaprojektowania łazienki. Jest to przecież nie tylko miejsce, w którym przeprowadzamy czynności higieniczne, ale też często strefa relaksu, dlatego zależy nam na stworzeniu ładnego, przyjemnego i komfortowego wnętrza.
Dziś zastanowimy się, jaki rodzaj umywalki najlepiej wybrać. W sklepach dostępnych jest bowiem tak wiele możliwości, że często stajemy przed poważnym dylematem i ciężko jest nam podjąć jakąkolwiek decyzję.

Jednymi z popularniejszych obecnie są modele Keramag MyDay. Do wyboru mamy tu umywalki podwieszane oraz stawiane na blacie. Te ostatnie nie posiadają otworu na baterię ani przelewu, wyposażone są natomiast w pokrywę i wykonane z materiału ceramicznego. Keramag MyDay charakteryzują się zaokrągleniami oraz płynnością kształtów i zaprojektowane są w prosty sposób, wnoszącym jednocześnie do pomieszczenia wiele klasycznej elegancji.

Umywalki Bathco zostały stworzone przez hiszpańskiego producenta. W ofercie mamy szeroki wybór spośród kilkuset modeli. Możemy znaleźć wymarzony kształt (owalny, narożny, prostokątny) i dobrać odpowiednie wymiary, dostosowane do wielkości naszej łazienki. Umywalki Bathco stworzone są również z kilku rodzajów materiałów – czy zdecydujemy się na ceramiczną, kamienną, szklaną czy też dolomitową, zależy tylko od nas samych. Różne są również rodzaje ze względu na sposób montażu. Umywalki Bathco możemy stawiać na blacie, instalować nad lub pod nim albo mocować do ściany.

Dodatkowo, godnym polecenia podczas aranżacji łazienki i toalety produktem będzie podwieszana miska Roca Clean Rim. Warto wyposażyć WC właśnie w to urządzenie, gdyż jest idealnym połączeniem funkcjonalności i jednocześnie eleganckiego wyglądu. Posiada niewielkie wymiary, dlatego świetnie sprawdza się w małych pomieszczeniach. Miska Roca Clean Rim nie zawiera tradycyjnego kołnierza, co jest zdecydowanym ułatwieniem podczas jej mycia i pozwala uniknąć gromadzenia się bakterii. Dzięki technologii tej zużywana jest także mniejsza ilość wody podczas spłukiwania. Mamy również możliwość zakupienia jej w wersji ze specjalną powłoką, zapewniającą maksimum czystości i higieny. Miska dostępna jest w klasycznym, białym kolorze.

Urządzając dom czy mieszkanie zadbajmy więc o łazienkę. Pamiętajmy, że odpowiedni jej wystrój jest niezwykle ważny dla komfortu użytkownika.

więcej na: http://www.topsanit.pl/pl/c/Meble-lazienkowe/66

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*