Skuteczne preparaty ze śluzu ślimaka

snail-slime-for-human

Przyroda jest źródłem rozwiązań wielu problemów zdrowotnych, jak i estetycznych. Koncerny farmaceutyczne i kosmetyczne, coraz częściej czerpią inspirację z natury. Dzięki temu powstają nowe, bezpieczne preparaty, potrafiące się uporać z wieloma problemami. W ostatnich latach hitem na zmarszczki, stały się preparaty ze śluzu ślimaka. Ta naturalna substancja, jest źródłem wielu silnie regenerujących składników.

Na co dzień warto zastosować odżywczy krem ze śluzem ślimaka. W jego składzie znajdziemy alantoinę, oraz kwas glikolowy. Substancje te skutecznie odbudowują i nawilżają skórę. Śluz ze ślimaka może się poszczycić wysoką zawartością białek, witaminy A, C, E, a nawet kolagenu i naturalnych antybiotyków. Kombinacja tych składników owocuje efektywnym spłyceniem zmarszczek, nawilżeniem i wygładzeniem skóry, a nawet rozjaśnieniem blizn. Zapobiega stanom zapalnym, skutecznie likwidując trądzik. Śluz ze ślimaka posiada w swoim składzie także kwas hialuronowy, zwany w kosmetyce „eliksirem młodości”.

Jego wysoka zawartość w komórkach skóry, powoduje ich nawilżenie i zapobiega degeneracji włókien kolagenowych. Obecność antyutleniaczy w śluzie ślimaka, stanowi naturalną barierę przeciwko wolnym rodnikom, przyspieszającym procesy starzenia. Osoby poszukujące wysokiego stężenia substancji odżywczych, zainteresuje serum ze śluzu ślimaka. Lekka konsystencja preparatu, przyspieszy wchłanianie cennych dla naszej cery składników. Zwiększona zawartość regeneracyjnych substancji, zapewni nam szybki efekt odmładzający. Kuracja oparta o serum ze śluzu ślimaka, potrwa około miesiąca.

Uzupełnieniem naszej terapii przeciwzmarszczkowej, będzie maseczka ze ślimaka. Daje ona efekt błyskawicznego nawilżenia i wygładzenia skóry. Może występować w klasycznej, kremowej formie do nakładania na twarz, bądź jedwabnych ściereczek, nasączonych ekstraktem ze śluzu ślimaka. Dzięki wysokiej skuteczności i błyskawicznym efektom działania śluzu, stosuje się go coraz szerzej w przemyśle kosmetycznym. Ostatnio świat obiegła informacja o dostępności kuracji żywymi ślimakami w Tokio. Wystarczy tylko się zrelaksować, zamknąć oczy i pozwolić, by kosmetyczka ułożyła kilka skorupiaków na naszej twarzy. Na szczęście nie musimy uciekać się do tak ekstremalnych rozwiązań, by zachować młody i zdrowy wygląd. Szeroka gama dostępnych na rynku preparatów ze śluzem ślimaka, jest bowiem wystarczająco skuteczną metodą dbania o kondycję naszej skóry.

więcej na: http://www.visplantis.pl/produkty/helix-vital-care/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*