Pyszne słodki marketing!

marketing

Każda szanująca się firma stawia przede wszystkim na reklamę i przyciągnięcie jak największej ilości klientów. Każda reklama jest dobra bez względu na efekt. Wiąże się z kosztami jednak jest to na stałe wpisane w budżet firmy. Można klasycznie zamieścić ogłoszenie w lokalnej lub ogólnopolskiej gazecie. Można też wykupić czas antenowy w radiu lub w telewizji. W każdym przypadku trzeba jeszcze zainwestować w projekt, program graficzny oraz scenariusz reklamy.

Warto też pomyśleć o nowoczesnych technikach marketingowych. Profil na portalu społecznościowym Facebook to podstawa. Jednakże, żeby nasi nowi potencjalni klienci dowiedzieli się o naszej firmie i usługach, muszą znać nazwę i logo. Ciekawym pomysłem są cukierki z logo firmy rozdawane w siedzibie firmy, w recepcji czy sekretariacie oraz podczas różnych spotkań firmowych, targów branżowych czy innego rodzaju przedsięwzięć.

Cukierki z logo mają takie same zadanie jak długopisy, notatniki czy na przykład ekologiczne torby z nazwą lub logo firmy. Są pożyteczne, pomocne i miło się kojarzą. Cukierki z logo na przykład krówki czy owocowe landrynki są słodkie i pyszne – na pewno pozytywnie skojarzą się z firmą. Mimo, że nasza firma nie musi oferować usług z zakresu cukiernictwa – będzie to miły upominek. Każda firma: usługi transportowe, salon kosmetyczny czy firma remontowo – budowlana powinna mieć cukierki z logo firmy. Inwestycja w postaci własnych, firmowych gadżetów na pewno zwróci się w postaci nowych umów, kontraktów czy zleceń.

Zobacz też: Krówki reklamowe | Pyszne-krówki.pl

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*