Pomoc dla niedoświadczonych rodziców

pomoc dla rodziców

Wszystko było już gotowe na powitanie naszego maleństwa na świecie. Termin zbliżał się nieubłaganie i wszyscy robili się coraz bardzie nerwowi. To nasze pierwsze dziecko i pierwsza wnuczka naszych rodziców, dlatego przejęcie sięgało zenitu.

Przygotowany już miesiąc temu pokój dla maluszka wyglądał wspaniale. Wg kilku usg miała być dziewczynka, chociaż podobno nigdy nie jest to pewne na 100%, dlatego z rezerwą wybieraliśmy kolory. Żona jednak czuła, że to dziewczynka i jakoś zaufaliśmy jej intuicji. Najwyżej, jak urodzi się chłopak, będę miał kilka dni na zmianę wystroju. Jakby co, to żona wybrała i wypisała mi rzeczy dla chłopaka i miejsca, gdzie mam kupić. Jak na razie cieszyliśmy się pięknymi kolorowymi ubrankami, ze ślicznymi koronkami i śmiesznymi rysunkami. Małżonka nie lubi różu i nie chce od małego przyzwyczajać do niego naszej dziewczynki, dlatego cały wystrój był tonacji miętowej. Nawet rożek dla niemowląt był w kolorach mięty.

Nie widziałem wcześniej czegoś takiego, a teraz twierdzę, że rożek dla noworodka, jest najlepszą rzeczą, jaka może się przydać w szpitalu. Dziecko w brzuchu jest dosyć mocno ściśnięte i po wyjściu na świat też tego ściśnięcia potrzebuje dla bezpieczeństwa, a rożek dla noworodka daje to ściśnięcie i jednocześnie pomaga matce w ułożeniu dziecka do karmienia piersią. Szczególnie, kiedy posiada wkładkę usztywniającą podłoże do leżenia dziecka rożek dla niemowląt jest bardzo pomocny dla niedoświadczonych i nie da się ukryć, ze jeszcze niezdarnych ruchów rodziców. Łatwiej jest wziąć na ręce, większy i bez ruszających się i wystających raczek i nóżek, pakunek.

Zobacz więcej: Senna-sówka.pl | rożek dla noworodka

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*