Nowości dla naszej łazienki

10552989784_bbf6cd4497_b

Po skończeniu wiosennych porządków, możemy odkryć, że nasze mieszkanie nie wygląda do końca tak jakbyśmy chcieli. Brak mu świeżości i polotu. Całkowita zmiana aranżacji może nie wchodzić w grę, ale czemu by nie wprowadzić kilku nowości? Na przykład w wystroju łazienki.
Rzeczą w jaką można z powodzeniem zainwestować to miska wisząca roca, która z pewnością sprawdzi się zarówno przy tradycyjnej jak i nowoczesnej aranżacji wnętrza. Jej opływowy, pozornie prosty kształt idealnie dopasuje się do każdego rodzaju wystroju. Jeśli nie przypadnie Ci do gustu miska wisząca roca, to możesz z powodzeniem zmienić plan i zastąpi ją miska wc duravit. Prawdziwą zaletą wiszących misek wc jest to, że sprzątanie łazienki staje się o niebo łatwiejsze, dzięki przestrzeni między podłogą, a miską. Jednocześnie zajmują one dużo mniej miejsca niż zwykłe miski kompaktowe.

Ich montowanie nieco różni się od montowania zwykłej miski, dlatego też nie są one jeszcze dość popularne w polskich domach, przez to bardziej kreatywne i z pewnością potrafią zaskoczyć swą funkcjonalnością. Miski stojące wybierane są często przez swą niższą cenę, ale nie pozwól by to budżet zarządzał tym jak będzie wyglądała przestrzeń, w której żyjesz.
Odpowiedni wygląd łazienki zapewni Ci poczucie dostatku w całym Twoim życiu A niepowtarzalny nastrój jaki tam wprowadzisz z pewnością zrewanżuje Ci się poczuciem dobrego humoru kiedykolwiek tam nie wejdziesz.
Kiedy planujesz zakup miski, bądź EKO – sprawdzaj pojemność litrów miski, od tego zależy ile wody będziesz zużywać. Aby zmniejszyć zużycie wody możesz również zainstalować spłuczkę z funkcją „stop” lub też przycisk dwudzielny, który pozwoli Ci wybrać jaką ilość wody zamierzasz wykorzystać.
Oprócz miski pozostaje Ci wybór odpowiedniej umywalki. Warto zwrócić uwagę na Massi umywalki jakie posiadają w swojej ofercie zachwycają kształtem i wytrzymałością. W nowoczesnej łazience, odgrywa ważną rolę, współgrająca z wystrojem, ale funkcjonalna i praktyczna. Dobrze dobrana umywalka zachwyca czystością i estetyką, od razu przykuwając wzrok każdego kto wejdzie do łazienki. Projektowaniem umywalek w dzisiejszych czasach zajmują się najlepsi, by sprostać wszelkim oczekiwaniom jakie mamy wobec naszych łazienek. Wysoka jakość, a przy tym elegancki i niestandardowy wygląd to jest to!

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*