Moja przychodnia

Health-Services-Large

Kiedy przyjaciółka zapytała mnie gdzie chodzę do okulisty poleciłam jej moją przychodnię. Tamtejsza poradnia okulistyczna oprócz kilku naprawdę dobrych lekarzy posiada też świetny sprzęt. W końcu żeby postawić trafną diagnozę trzeba dobrze przeprowadzić badanie.

W mojej przychodni poradnia okulistyczna jest wyposażona naprawdę dobrze. Ilość badań jakie mi tam zrobiono przechodzi ludzkie pojęcie. Nie wiem czy jest jeszcze drugie takie miejsce gdzie oczy są badane tak dokładnie. Dzięki kompleksowym badaniom wykryto u mnie skomplikowaną postać jaskry. Zaraz po postawieniu diagnozy możliwe było wszczęcie odpowiedniego leczenia. Prawdopodobnie ta poradnia okulistyczna uratowała mi oczy!
To nie jedyna poradnia specjalistyczna z jakiej korzystałam w mojej przychodni. Jakiś czas temu borykałam się z kołataniem serca. Myślałam, że to chwilowe, zrzucałam winę na pogodę, ale trwało to długo i nie chciało samo przejść. Musiałam skorzystać z pomocy lekarskiej. Udałam się do mojej przychodni, długo rozmawiałam z lekarzem pierwszego kontaktu, potem spotkałam się z kardiologiem. Niestety przyczyna nie tkwiła w samym sercu, lekarz zasugerował inne wyjście, że może mój problem z sercem ma podłoże nerwowe. Pomyślałam, że poradnia zdrowia psychicznego i konsultacje z psychiatrą nie zaszkodzą. Okazało się, że wszystkiemu winny jest stres, nie najlepiej działo się w mojej pracy i mój organizm zaczął to coraz bardziej odczuwać.

Kolejny raz pomogła mi moja przychodnia. Dobrze, że jest tam taki wybór specjalistycznych gabinetów. Gdyby nie poradnia zdrowia psychicznego do dziś chodziłabym po kardiologach i szukała rozwiązania problemu, który tkwił gdzie indziej. Dziś już nie korzystam z pomocy psychiatry, problemy z sercem zniknęły, ale nadal wspomagam się w walce ze stresem spotkaniami z psychologiem. Tak, w mojej przychodni jest też poradnia psychologiczna.

To tutaj znalazłam psychologa, który najbardziej pomógł mi też uporać się z depresją po rozwodzie. Odpowiednie podejście do pacjenta, specjalistyczna i dobrze dopasowana do mojego problemu terapia znacznie złagodziła objawy mojej choroby. Dzięki czemu mogę się teraz cieszyć zdrowiem. Czuję też duże bezpieczeństwo, mam swoją przychodnię gdzie znajdę zaufanych lekarzy, którzy nie spoczną dopóki nie pomogą mi uporać się z chorobą. Polecam wszystkim to miejsce.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*