Która torba podróżna spełni Twoje oczekiwania?

wali1

Zastanawiacie się, która torba podróżna będzie dla Was najlepsza i najbardziej funkcjonalna? Warto pamiętać, że przed zakupem koniecznie należy określić kiedy będziecie jej używać. Inne torby podróżne są polecane dla osób podróżujących samochodem, a jeszcze inne dla tych podróżujących samolotem czy pociągiem.

Warto dodać, że wszystkie torby podróżne mają dwie wspólne cechy. Pierwsza to ich dostępność w różnych rozmiarach, a druga to wykonanie jej z bardzo wytrzymałych materiałów. Przejdźmy zatem do rodzajów.

Zacznijmy od modeli torby podróżnej bez kółek. Jest szczególnie polecana dla osób, które bardzo często podróżują samochodem, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w bagażniku, z powodu braku kół oraz nie są wygodne jeżeli mielibyśmy konieczność ją daleko przenosić. Czy wszystkie torby podróżne są takie same? Zdecydowanie nie! Modele zdecydowanie różnią się od siebie na przykład ilością kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych. To kupujący podejmuje decyzję, jaka ich ilość będzie dla niego odpowiednia. Jest jeszcze jeden element, który je rozróżnia, a mianowicie usztywniane dno. Większość toreb jest zaopatrzona w stopki ochronne, które zapobiegają przecieraniu i uszkodzeniu materiału.

Jeżeli planujecie podróż z Waszą torbą na przykład samolotem lub pociągiem i czasami będziecie musieli samodzielnie ją przenieść, proponuję torby podróżne na kółkach. Dodatkowym ułatwieniem jest teleskopowa rączka, która bardzo ułatwia jej przewożenie. Torby podróżne na kółkach również mogą różnić się ilością kieszeni, usztywnianym dnem czy zamontowanymi stopkami.

wali5

Dla osób, które naprawdę dużo podróżują publicznymi środkami transportu idealna będzie torba podróżna na kółkach typu pilot. Tego typu modele zawsze mają cztery kółka oraz wysuwane teleskopowe rączki. Ich transport nie sprawia problemów, więc każdy sobie z nim poradzi. Wszystkie modele wyposażone są w szyfrowy zamek typu TSA. który chroni całą zawartość. Nasza torba pozostawiona w luku bagażowym będzie całkowicie bezpieczna. Zastanawiacie się gdzie kupić taki model? Polecam sklep firmowy Puccini gdzie znajdziecie torbę podróżną model CM 303922  – sprawdź sam na stronie https://sklep.puccini.pl/bagaz/torby-podrozne-na-kolkach

W sklepach dostępnych jest mnóstwo rodzajów toreb podróżnych. Z całą pewnością znajdziecie taki model, który będzie idealnie spełniał Wasze wymagania.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*