Katalog firmowy

dp3

Co to jest katalog firmowy? To oczywiście forma reklamy, to biuletyn, folder, forma reklamowa, w której zawarte są wszelkie dane firmy. To z katalogu reklamowego dowiemy się o wszystkich produktach danej firmy, jej usługach a przede wszystkim wszystkiego o samej firmie.

Druk katalogów firmowych jest zawsze zlecany jak najlepszej firmie. W dzisiejszych czasach katalogi firmowe to jakby wizytówka firmy, dlatego każdy chce by były one drukowane na jak najlepszym papierze i w jak najlepszej formie. Rodzaje katalogów – szyte – klejone to wybór właścicieli lub reprezentantów firmy, oczywiście szyte katalogi mają o wiele dłuższy termin przydatności jak również wyglądają bardziej oryginalniej.

Katalogi firmowe pełne są opisów i ładnych, określonych i kolorowych zdjęć. Wiadomości w nich zawarte są treściwe i krótkie. W katalogach znajdziemy wszystkie dane, które nas interesują o danej firmie. Tego rodzaju informacje są zmienne, dlatego katalogi firmowe na ogół są drukowane raz do roku.

Katalogi są drukowane w różnych formach, są małe i duże, poziome lub pionowe, firmy zajmujące się drukowaniem takich katalogów również je projektują. Im katalog jest ciekawszy w swojej formie tym więcej ludzi do niego zagląda.
Popularne formaty katalogów to folder a3 składany do formatu a4. Foldery reklamowe bardzo dobrze się prezentują i zawsze zostają u klienta, jest to więc forma bezpośredniego połączenia klienta z daną firmą. Ładny i oryginalny folder reklamowy zawsze chwyta i jest najlepszą reklamą. Zawarte w nim informacje dokładnie przekazują klientowi wszelkie dane o firmie, taki katalog zawsze może być własnością klienta.

dr1

Jeżeli firma jest bogata może zlecić produkcję folderów na bardziej uszlachetnionym materiale czyli papierze o lepszej jakości. Może też zlecić uszlachetnienie okładki czy sposobu połączenia kartek. Katalog może być bardzo luksusową formą reklamy, błyszczący, zdobiony, musi on zwracać na siebie uwagę. Wszelkie zamieszczone w nim formy reklamowe powinny być treściwe i łatwe w przekazie.

Zainteresowany ofertą druku katalogów? Koniecznie sprawdź ofertę drukarni JKB Print na stronie internetowej https://www.jkbprint.pl/katalogi

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*