Idealna reklama dla początkującego przedsiębiorcy

dr1

Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Wiadomo oczywiście, że aby utrzymać się dzisiaj na rynku i w ogóle, aby na nim zaistnieć, trzeba zainwestować w reklamę. Jednak początkujący przedsiębiorca, który wydał właśnie sporą część swojego kapitału na biuro, pracowników, rejestrację firmy itp. może mieć problem z wygospodarowaniem odpowiedniej sumy na reklamę. Co zatem należy zrobić w takiej sytuacji? Warto zainwestować w tańsze, ale wcale nie mniej skuteczne formy reklamy!

Niezawodna forma reklamy – druk ulotek

Podstawową i bardzo skuteczną forma reklamy są ulotki. Wydaje się nam, że są ciągle dookoła nas, że w ogóle są irytujące, a jednak… A jednak kiedy chcemy zjeść tę świetną pizzę, którą zamówiliśmy w zeszłym tygodniu to zrywamy z lodówki ulotkę z numerem telefonu do pizzerii i dzwonimy. Podobnie jeśli chcemy skorzystać z usług tej samej taksówki co wczoraj, to wyciągamy ulotkę z portfela i dzwonimy.

ul5

Wychodzi więc na to, że ulotki wbrew pozorom są bardzo dobrą formą reklamy. Warto jeszcze dodać, że generalnie ich wydruk nie jest drogi, a projekt możemy wykonać sami.

Nowoczesna forma – ulotki składane

Ulotka zwykle kojarzy nam się ze zwykłą karteczką. A tymczasem dzisiaj możemy także zamówić ulotki składane. Zazwyczaj składają się one na trzy. Generalnie też uznawane są bardziej elegancką formę- może dlatego,że przypominają nieco zaproszenie. Dzięki temu świetnie będą się nadawały właśnie do salonów spa, fryzjerskich itp.

Zarówno w przypadku zwykłej ulotki, jak i tej składanej musimy przed wydrukiem wybrać rozmiar, rodzaj papieru, jego grubość oraz typ wydruku. Ponadto należy się zdecydować, czy nie lepiej będzie pokryć nasze ulotki specjalną folią ochronną. A co więcej- należy znaleźć dobrą drukarnię, która do pracy podchodzi poważnie i w której pracownicy na pewno pomogą nam wybrać najlepsze parametry.

dr5

Drukarnia internetowa JKB Print

Bez wątpienia jedną z najlepszych na rynku jest drukarnia JKB Print. Jej kierownictwo gwarantuje terminową realizację zlecenia oraz solidne jego wykonanie. Ponadto pracownicy firmy na pewno pomogą nam wybrać najlepszy papier, zabezpieczenie itp.

Warto jeszcze dodać, że jest to zarówno drukarnia offsetowa, jak i cyfrowa oraz wielkoformatowa- to daje nieskończenie wiele możliwości! Co więcej- jest to również drukarnia internetowa, zatem bez problemu możemy złożyć zamówienie przez internet a firma następnie podeśle nam kurierem wykonane zamówienie. Dzięki temu oszczędzimy wiele cennego czasu!

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*