Elewacje aluminiowe – postęp i nowoczesność

0002

Budując dom czy budynek użytkowy wykonawca musi zdecydować się w jaki sposób wykończyć jego elewację. Jest to wizytówka budynku, która decyduje o jego wyglądzie. Przez wieki materiałem do pokrycia elewacji był kamień, obecnie możemy korzystać z wielu innych materiałów.


Elewacje aluminiowe to nowoczesny, funkcjonalny i efektowny materiał dekoracyjny, który wykończy ściany budynku. Aluminium jest dobrym materiałem budowlanym, który charakteryzuje się wieloma właściwościami predysponującymi go do zastosowania w elewacjach, jest lekkie ale jednocześnie wytrzymałe, odporne na korozję oraz ognioodporne. Świetnie chroni też przed hałasem zewnętrznym.

aluminiowe_profile_montazowe_01Aluminiowe elewacje od firmy Alsal występują w wielu rodzajach konstrukcji, dających możliwość dowolnego kształtowania wyglądu budynków, można je łączyć z elementami szklanymi, co umożliwia dobre doświetlenie wnętrz. Elewacje aluminiowe można wykorzystywać zarówno w nowo budowanych budynkach czy też do modernizacji już istniejących, mogą całkowicie zmienić ich wygląd zewnętrzny.

Aluminiowe elewacje są oferowane przez wiele firm, w praktycznie nieograniczonej gamie kolorystycznej, zależy on praktycznie tylko od pomysłu projektanta budynku czy wymagań inwestora. Elewacje aluminiowe to styl i nowoczesność, kojarzące się zawsze z postępem technologicznym i innowacyjnością

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*