Biżuteria modna w 2017? Sprawdź!

plapie4

W 2017 w modzie ostatecznie pożegnaliśmy minimalizm – biżuteria w tym roku powinna przede wszystkim krzyczeć i błyszczeć. Wszystko co nosimy powinno być duże, ekscentryczne, krzykliwe. Od masywnych naszyjników z nieoszlifowanymi kamieniami, przez widowiskowe kolczyki (często w jednym uchu), przez naramienniki, bransoletki i wiele innych. Szykuje się modowa rewolucja. Jesteś na nią gotowa?

1. Ogromne naszyjniki

Im większe i bardziej spektakularne, tym lepiej. Wybieraj zarówno lejące się wisiory, jak i zabudowane kolie. Jeśli to dla Ciebie za dużo, reszta stylizacji powinna być stonowana, aby naszyjnik grał pierwsze skrzypce. Jeśli jesteś fashionistką, szalej – spójrz tylko na pokazy Chanel czy Givenchy.

2. Kolczyki z polotem

Wybieraj kolczyki, które po prostu widać nawet z daleka – wielkie, zabawne, kolorowe, tryskające energią – takich szukaj w sklepach. Modne jest noszenie również jednego kolczyka i zaczesanie włosów na przeciwną stronę. Efekt jest oszałamiający!

3. Naramienniki

Bransoletki noszone na ramionach wracają z hukiem – przed sezonem letnim warto więc zadbać o świetny wygląd naszych „bicepsów”. Srebrne, złote będą noszone nie tylko do strojów kąpielowych, ale i sukienek czy spódnic z odkrytymi ramionami.

4. Naturalne materiały

Na wybiegach rządzą kamienie pół szlachetne, krzemienie i kryształy, warta przemyślenia jest również drewniana biżuteria. Powrót do korzeni widać w propozycjach na 2017 roku – nie bój się też nieoszlifowanych kamieni.

plapie5

5. Nausznice i chokery

Cienkie tasiemki na szyi to trend, który zawładnął wybiegami, choć z pewnością jest to propozycja dla odważnych kobiet. Do łask wróciły również nausznice – byle były tak widoczne i krzykliwe, jak reszta biżuterii noszona w tym roku.

Podsumowując: w tym roku biżuterię nosimy na bogato, za nic mając w sobie znane powiedzenie, że co za dużo, to nie zdrowo. Ogromne kolczyki, masywne bransoletki, pierścionki z drewna, nausznice i naramienniki – jeśli chcesz być na bieżąco z modowymi trendami, wybierzesz niejedną z tych propozycji. Sprawdź ofertę modnych drewnianych pierścionków na stronie https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*